Karczma NOSAL

Karczma NOSAL to dwa obiekty gastronomiczne położone na terenie Centrum Szkoleń Narciarskich: Regionalna restauracja samoobsługowa oraz "Barek Nosalek"

Karczma zimą

Gdy na dworze mróz, narty zmarzną już, zapraszamy do rozgrzania się w naszej Karczmie. Przy kominku, z gorącymi napitkami i smacznym jadłem.

W okresie zimowym Karczma Nosal usytuowana przy stoku narciarskim jest miejscem odpczynku dla zmęczonych narciarzy. W tym czasie proponujemy naszym miłym gościom bufet samoobsługowy, dla wygody dla narciarzy, którzy wolą jednak czas spędzać na stoku, jak również część restauracyjną dla gości pragnących odpocząć troszkę dłużej.

Dla naszych najmłodszych, a zarazem najważniejszych, narciarzy mamy specjalnie wydzieloną część Karczmy gdzie mogą oni miło spędzić czas przeznaczony na odpoczynek. Z doświadczenia wiemy jednak że w młodych narciarzach siły co niemiara dlatego nasz Klub Misia Stramusia daje im możliwość eksploatowania swojej energii nawet w czasie przerwy.

Karczma latem

Nasza regionalna Karczma położona u stóp góry Nosal latem gości turystów szukających spokoju i wytchnienia w otoczeniu gór, lasów i przepięknego widoku na Giewont. Bliskość Tatrzańskiego Parku Narodowego sprawie że to miejsce jest doksonałym punktem do rozpoczęcia i zakończenia pieszych wędrówek po górach.

Do dyspozycji gości, którzy do nas zawitają oddajemy Karczmę Nosal z kuchnią regionalną i dużo zielonego terenu na którym dzieci mogą szaleć do woli.

Całodzienną atrakcją jest staw położony tuż przy karczmie, w którym pływają pstrągi. Goście mogą wypróbować swoich umiejętności w wędkowaniu, podczas łowieniadla siebie rybki na obiad. Przyrządzanie pysznego i świeżego pstrąga gwarantuje kuchnia.

W okresie letnim zielone stoki Nosala zamieniają się w miejsce wypasu stada owiec. Warto zobaczyć jak każdego dnia widowiskowo "maszerują" pędzone przez bacę i owczarki podhalańskie.

Kapela góralska, grająca muzykę na żywo, w ciepłe letnie wieczory roznosi się przyjemnym dla ucha echem w tej górskiej scenerii.

011 mini010 mini012 mini01 mini02 mini
 

011 mini 011 mini 011 mini 011 mini

karczma logo

Zapraszamy do łowienia pstrągów

Kontakt

Ul. Oswalda Balzera 30, Polana pod Nosalem, 34-500 Zakopane, +48 602 477 387, +48 600 925 285,

karczma@nosal.pl

Dane Firmy: STRAMA Gastronomia i Turystyka, Strama Zofia, NIP:736-157-67-88

 

Karczma NOSAL to:

Znakomita kuchnia

Ogródek letni

Kapela góralska

Atrakcje dla dzieci

Miła obsługa

Bliskość natury

Staw i możliwość złowienia sobie własnego pstrąga

Duży parking

Specjalność Karczmy

PSTRĄG POTOKOWY

* pieczony na maśle

* w migdałach z miodem

* w sezamie

Oferta dla grup

Organizujemy imprezy dostosowywując je do indywidualnych preferencji

Imprezy okolicznościowe:wesela, chrzciny, komunie, rocznice

Wieczory góralskie i plenerowe

Przyjęcia urodzinowe dla dzieci