Kursy narciarskie z Misiem Stramusiem

Kursy feryjne polecamy dla dzieci w wieku 3-14 lat na poziomie początkującym, średnim i zaawansowanym. Pierwszego dnia tworzone są grupy pod względem wieku i umiejętności narciarskich oraz posiadanych Odznak Misia Stramusia.

6 odznak Misia Stramusia

 

Zajęcia narciarskie odbywają się codziennie przez 6 dni od poniedziałku do soboty wg szczegółowego programu każdego z wybranych kursów. Poza szkoleniem narciarskim na dzieci czeka wiele atrakcji m.in. animacje na śniegu, teatr, pomiar prędkości. Na koniec kursów wszyscy zdobywają Odznaki Misia Stramusia, które mają na celu ocenę umiejętności i przyporządkowanie do odpowiedniego poziomu zaawansowania, a także motywację do dalszej nauki.

 

W każda niedzielę ferii, dla dzieci które jeszcze nigdy nie jeździły na nartach, organizujemy kurs pierwszych kroków - są to 2 godzinne zajęcia, podczas których bawimy się i uczymy podstaw narciarstwa.

Zima 2018

Kursy narciarskie z Misiem Stramusiem .

 

Kursy feryjne polecamy dla dzieci w wieku 3-14 lat na poziomie początkującym, średnim i zaawansowanym. Pierwszego dnia tworzone są grupy pod względem wieku i umiejętności narciarskich oraz posiadanych Odznak Misia Stramusia . Zajęcia narciarskie odbywają się codziennie przez 6 dni od poniedziałku do soboty wg szczegółowego programu każdego z wybranych kursów.

Poza szkoleniem narciarskim na dzieci czeka wiele atrakcji m.in. animacje na śniegu, teatr, pomiar prędkości. Na koniec kursów wszyscy zdobywają Odznaki Misia Stramusia, - niech ten odnośnik przekierowuje na info o odznakach na stronie szkoły.które mają na celu ocenę umiejętności i przyporządkowanie do odpowiedniego poziomu zaawansowania, a także motywację do dalszej nauki.

W każda niedzielę ferii,  dla dzieci które jeszcze nigdy nie jeździły na nartach jest kurs pierwszych kroków- odnośnik do przekierowania na stronę, są to 2 godzinne zajęcia, podczas których  bawimy się i uczymy podstaw narciarstwa.

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń!