Nosal, Zakopane - widok na stoki nr. 1 i 2

Nosal, Zakopane - widok na stok nr. 5

Sezon narciarski na Nosalu zaczyna się wraz z pierwszymi większymi opadami śniegu i trwa do momentu utrzymywania się dostatecznie grubej pokrywy śnieżnej. Świetne warunki dla narciarzy sprawiają, że zainteresowanych białym szaleństwem nie brakuje. Kilka tras o różnej długości i stopniu trudności sprawia, że zarówno początkujący, jak i zaawansowani narciarze mogą czerpać ze zjazdów wiele radości.

Wszystko to możesz podglądać na żywo, dzięki kamerze online. Z łatwością sprawdzisz, jak dużo osób jest na stoku, zobaczysz, jakie są warunki do jazdy - wygodnie i bez konieczności wychodzenia z domu.

Zamiast podglądać narciarzy, chcesz dołączyć do ich grona? Nawet, jeśli nie jesteś zawodowym narciarzem, możesz rozpocząć swoją przygodę z tą formą aktywności. Na terenie kompleksu znajduje się szkoła narciarska, w której - pod okiem instruktorów - będziesz nabywać albo doskonalić swoje umiejętności.

Nie musisz też martwić się o strój i narty - działająca na terenie obiektu wypożyczalnia odzieży narciarskiej oraz wypożyczalnia sprzętu i jego serwis zadba o profesjonalny ubiór i sprzęt dla każdego.

A gdy dopadnie Cię zmęczenie po kilku godzinach wyczerpującej, ale dającej mnóstwo radości aktywności, odprężenie i relaks zagwarantuje Ci karczma Nosal wraz z samoobsługowym barem. Smaczna, typowo góralska strawa doda Ci sił i szybko postawi Cię na nogi.

By nie trzeba było do tras na Nosalu specjalnie dojeżdżać, dobrze znaleźć komfortowe zakwaterowanie w okolicach. Zróżnicowany standard, ale zawsze ładnie urządzone pokoje sprawią, że z pewnością znajdziesz odpowiednie miejsce dla siebie. A warto, by już od samego rana oddać się białemu szaleństwu na trasach zjazdowych.

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń!