Wypożyczalnia odzieży narciarskiej i snowboardowej

Wypożyczalnia odzieży narciarskiej i snowboardowej na terenie Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal zaprasza do skorzystania z oferty.

ADRES: Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal (budynek główny) ul. Balzera 28, Zakopane

Odzież można rezerwować:

  • telefonicznie: 600 23 75 75
  • mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Posiadamy szeroki wybór profesjonalnej odzieży narciarskiej i snowboardowej dla dzieci, kobiet i mężczyzn. W ofercie znajdują się nie tylko kurtki, ale i spodnie narciarskie, bluzy polarowe, czapki oraz rękawice.

Odzież pochodzi od renomowanych producentów, stanowiąc doskonałe zabezpieczenie termiczne oraz wygodę użytkowania. W ofercie znajdują się standardowe ubrania oraz zaawansowana technologicznie odzież, która spełni oczekiwania wymagających narciarzy i snowboardzistów. Wszystkie ubrania zapewniają swobodę ruchów, co pozwala oddać się w pełni zimowemu szaleństwu. Odzież dostępna jest w pełnej rozmiarówce. W ofercie znajdują się także gogle.

Mając na uwadze komfort użytkowania wypożyczanych ubrań i akcesoriów, gwarantujemy ich najwyższą higienę i czystość. Dlatego wypożyczana odzież prana jest po każdym użyciu - bez względu na to, ile godzin była użytkowana.

Ubrania można wypożyczyć na godziny albo na doby - w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Nasza oferta jest pod tym względem bardzo elastyczna, by jak najbardziej dopasować się potrzeb gości.

Odzież wypożyczamy przy minimum formalności - wystarczy przedłożyć dowód osobisty oraz podpisać umowę, która będzie zobowiązywała do poniesienia kosztów w razie uszkodzenia lub zgubienia wypożyczonych rzeczy.

Oferujemy atrakcyjne ceny.

 

Cennik wypożyczenia odzieży i akcesoriów narciarskich i snowboardowych

 
 1 dzień2 dni3 dni4 dni5/6 dni
DOROŚLI  
kurtka
70 zł 140 zł 200 zł 160 zł 300 zł
spodnie
60 zł 120 zł 170 zł 300 zł 250 zł
bluza polarowa 35 zł 65 zł 70 zł 95 zł 135 zł
DZIECI  
kurtka
60 zł 120 zł 170 zł 220 zł 270 zł
spodnie 50 zł 100 zł 140 zł 180 zł 220 zł
AKCESORIA  
czapka 15 zł 20 zł 25 zł 25 zł 25 zł
rękawice 30 zł 60 zł 80 zł 90 zł 100 zł
gogle 25 zł 50 zł 60 zł 70 zł 80 zł

Oferta dotyczy wypożyczenia odzieży i akcesoriów narciarsko-snowboardowych dla klientów indywidualnych i grupowych.

 

Regulamin wypożyczalni odzieży i akcesoriów narciarskich

ważny od 2014-12-01

1. Wypożyczający, oznajmia iż zapoznał się z treścią regulaminu, akceptuje wszystkie jego postanowienia oraz zobowiązuje się do jego przestrzegania.

2. Klient korzystający z wypożyczalni, zobowiązany jest do okazania dokumentu tożsamości Pracownikowi Wypożyczalni oraz do podania innych danych potrzebnych do wypełnienia Umowy Wypożyczenia wraz ze złożeniem na niej własnoręcznego podpisu.

3. Za wypożyczenie stroju Wypożyczalnia pobiera od Wypożyczającego ustaloną kwotę. Kwota ta płatna jest z góry za cały okres wypożyczenia ustalony w momencie podpisania Umowy Wypożyczenia. Minimalna opłata za wypożyczenie równa jest cenie wypożyczenia jednego dnia.

4. Wypożyczający jest zobowiązany zwrócić odzież/akcesoria narciarskie do godziny 17.00 dnia wyznaczonego w umowie, lub bez dodatkowych opłat do godziny 10.00 następnego dnia.

5. W przypadku nie dotrzymania terminu wypożyczenia czyli nie oddania stroju w wyznaczonym terminie, Wypożyczający zobowiązany jest do uiszczenia opłaty dodatkowej wg cennika za każdą dzień zwłoki.

6. W przypadku gdy Wypożyczający nie dokona zwrotu stroju lub strój ten będzie zniszczony lub nie kompletny zobowiązany jest on do uiszczenia opłaty pokrywającej równowartość zniszczeń bądź całego stroju wg cennika odzieży zagubionej bądź uszkodzonej

    1. KURTKA – 800 zł
    2. SPODNIE - 300 zł
    3. GOGLE - 200 zł
    4. RĘKAWICE - 100 zł

7. Klient zobowiązuje się zwrócić nieuszkodzony strój

8. Wypożyczenie odzieży i podpis na umowie oznacza pełną akceptację niniejszego regulaminu z pełnymi konsekwencjami finansowymi w razie zagubienia lub zniszczenia odzieży

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń!