Ogródek Misia Stramusia

ogrodek misia stramusia logo transp 250

Zapraszamy CODZIENNIE dzieci i dorosłych. W ogródku znajdują się: wyciąg taśmowy, trasy saneczkowe, zimowy plac zabaw dla dzieci. DZIECI DO LAT 5 MOGĄ BAWIĆ SIĘ W OGRÓDKU TYLKO POD OPIEKĄ DOROSŁEGO OPIEKUNA, dzieci starsze mogą korzystać z ogródka samodzielnie, ale wyłącznie za wiedzą i zgodą opiekunów. Bardzo prosimy WSZYSTKICH, A SZCZEGÓLNIE OPIEKUNÓW O WCZEŚNIEJSZE ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM, znakami, instrukcjami użytkowania i piktogramami oraz przekazania zasad bezpieczeństwa dziecku.

 

Mapa ogródek 2020 1

W Ogródku można wypożyczyć sanki. Można też korzystać z własnych sanek, ale tylko takich, które mają hamulce. Używanie kasków zalecamy wszystkim korzystającym z naszych tras. Kaski trzeba zapewnić dziecku przed wejściem do ogródka.

Dzieci do 10 lat lub do 50 kg zapraszamy na karuzelę pontonową i bujaki. Wszystkie urządzenia te są samoobsługowe, dlatego dzieci mogą korzystać z nich tylko z pomocą i pod nadzorem opiekuna.

PAMIĘTAJCIE, ŻE OBSŁUGA OGRÓDKA NIE ZAPEWNIA OPIEKI NAD DZIEĆMI. Dziecko wchodzące do ogródka bez opiekuna, czy z opiekunem korzysta z urządzeń na ryzyko opiekuna, a ten ponosi pełną odpowiedzialność za dziecko i ewentualne szkody wyrządzone przez dziecko. Uwzględnijcie też, że urządzenia w Ogródku są samoobsługowe i nie wszystkie dzieci poradzą sobie same.

Organizacja ogródka

1. Zapoznaj się z regulaminem.

Jak korzystac 2020


Cennik

15 zł za pierwszą godzinę

10 zł za każdą następną

 

Zasady korzystania z urządzeń

ZK Tasma 2020
 
ZK Bujaki 2020
 

ZK Trasy 2020

 

ZK Karuzela 2020

 

 

Ogródkiem zarządza firma Aniela Strama-Cukier.

Wszelkie uwagi można kierować na adres siedziby: 34-500 Zakopane, ul.  Balzera 30, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń!